Hlavní stránka O nás Ubytování Aktivity Kontakt
Hlavní stránka O nás Služby Aktivity Kontakt
© 2012-2014 Visuallab multimedia - www.visuallab.cz
ENGLISH Rozcestník
   Oslavujte, tvořte, sdružujte se a relaxujte dle libosti. To vše v pohodové rodinné atmosféře, kdy zapomenete na starosti všedních dnů a dobře se pobavíte. Pro všechny kategorie jsou připraveny modelové scénáře, které ovšem budete moci poupravit podle Vašeho přání. Stačí se jen domluvit a pak jen strávit příjemný čas s rodinou nebo se svými kolegy či kamarády. Na přání Vaši aktivitu natočíme na video a profesionálně zpracujeme a Vy si tak odnesete krásnou vzpomínku domů.
Speciální akce

Workshopy a symposia

Společenské události

Přemyslovský dvůr pro Vás

Jednorázové akce

   Uspořádejte na Přemyslovském dvoře symposium. Skupina umělců zde má prostor pro realizaci svých nápadů. Vy budete tvořit a my se postaráme o to, aby jste mohli tvořit bez starostí. Nebo se staňte účastníky některého z našich zajimavých workshopů.
   Nevíte, kde oslavit rodinnou událost? Svatbu nebo narozeniny? Hotely jsou pro Vás příliš uniformní? Přemyslovský dvůr vytvoří to pravé rodinné zázemí, kde v pohodové atmosféře můžete oslavit důležitou událost. Nebo jen tak posedět s přátely u jednoho stolu v pohodové atmosféře.
   Přemyslovský dvůr podpoří Vaši akci. Připravíme program pro děti i dospělé. Dovezeme k Vám náš stánek, kovárnu, terč pro lukostřelbu a další. Spestříme tak program Vaší akce nebo ji pro Vás vytvoříme.
   Pokud hledáte na svých výletech nějaké zpestření, u nás jsou připraveny programy zaměřené na rodiny s dětmi. Máme předem připraveny scénáře, které dětem rozvinou povědomí o životě na farmě a odnesou si určitě zajímavý zážitek!