Hlavní stránka O nás Ubytování Aktivity Kontakt
Hlavní stránka O nás Služby Aktivity Kontakt
© 2012-2014 Visuallab multimedia - www.visuallab.cz
ENGLISH Rozcestník
   Milovníci chůze se mohou vydat na romantické procházky k nedalekým rybníkům nebo k říčce Prudnik a vydat se kousek po jejím proudu a objevovat malebné písečné meandry, které občas protínají hráze bobrů. Pokud se rozhodnete pro cyklistický výlet, nabízí se výlet do okolních vesnic. Zejména obec Bohušov a její okolí je jako stvořené pro houbaře. Navíc k návštěvě lákají zbytky gotického hradu Fulštejn, který ční na nevysokém kopci, který obtáčí úzkokolejná trať. A věřte, že společně s houkáním parní lokomotivy máte pocit, jako by jste proplouvali staletími.
Pěšky i na kolech
Turistické trasy na míru
   Na Přemyslovském dvoře máme pro Vás připravených několik scénářů, které Vám zajistí příjemný zážitek na Vašem výletě. Pěší trasy v okolí mají tři okruhy, které lze spojit v jeden jediný, takřka celodenní výlet. A pokud se s námi domluvíte, připravíme pro Vás romantický piknik na předem smluveném místě.
Za přírodou a poznáním
   Pěší trasy nabídnou řadu setkání s přírodou. Ať už je to široká pavlovická obloha, rybníky na kterých je možno spatřit různé vodní ptáky. Volavky, labutě a další. Uvidíte dravce na obloze, luňáky, káňata, motáky. Pro ornitology hotový ráj. A že na svých toulkách narazíte na vysokou, to Vám můžeme slíbit už teď.
Romantický piknik
   Klidně si vyjděte na procházku jen tak ,,nazdařbůh,,. Udělejte si malý piknik v krásné přírodě o samotě.  
Na kolech malebnou krajinou
   Projíždět Pavlovickou krajinou a vůbec celým Osoblažskem je příjemný zážitek. Zdejší terén tvoří jen nevelké převýšení, takže i méně zdatný cyklista si přijde na své. Cesty jsou díky malému provozu vcelku bezpečné. A kam za poznáním? Možností je tu dost. A přitom Váš akční rádius nepřekročí 10 Km. Navštívíte opuštěné vesnice, nebo polorozpadlé kostely. Vyšplháte na rozhlednu, nebo projedete zámeckým parkem. Všechny body trasy a typy na výlet Vám rádi zdělíme u nás na Přemyslovském dvoře.
Půjčte si u nás kolo
   Zdejší krajinou se můžete projet stylově na starém kole, které Vám rádi u nás zapůjčíme.
  Více fotografií najdete v galerii Kam od nás na výlet na našem Facebooku zde