Hlavní stránka O nás Ubytování Aktivity Kontakt
Hlavní stránka O nás Služby Aktivity Kontakt
© 2012-2014 Visuallab multimedia - www.visuallab.cz
ENGLISH Rozcestník NOVINKA
   Hřiště u Přemyslovského dvora je určeno k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Najdete zde několik atrakcí, které najdete na každém pořádném hřišti pro děti. Atrakce jsou rozšířené o typicky středověké druhy zábavy pro začínající bojovníky. Klademe tak důraz na to, aby si děti zábavnou formou zlepšovaly fyzičku. Připojit se k nim mohou
i rodiče, pro které to bude stejnou výzvou jako pro jejich ratolesti.
Rytířský park pro malé i velké
Důležité upozornění: I když jsou atrakce bezbečné
je na hřiště vstup na vlastní nebezpečí a pouze
s doprovodem rodičů.
Co Vás čeká v rytířském klání pro děti?
Katův pomocník
   Je to disciplína, kdy děti skutečným mečem, avšak značně ztupeným, se snaží rozseknout předmět položený na špalku. Zdánlivě jednoduchá disciplína se může pro mnohé stát opravdovou výzvou. Na konci léta pak soutěžíme v přesekávání jablíček. Nebojte, nic nepřijde na zmar. Na rozpůlených jablíčkách si pochutnají naši koně.
Boj na kládách
   Dvě klády tvořící úzkou lávku 30 cm nad zemí. Primitivní nástroj v kombinaci s tyčemi obalenými měkkou výstelkou nebo měkčnenými zbraněmi všeho druhu prověří odvahu, rovnováhu, sílu, obratnost, rychlost a postřeh. Jedna z nejoblíbenějších atrakcí na Přemyslovském dvoře pro pravé rytíře.

Rytířské hřiště

60,-Kč 
Osoba/hodina 

200,-Kč pro celou rodinu na 
1 hodinu Meče a slaměné kruhy
   Disciplína, která zdánlivě připomíná badminton. V určeném poli stojí hráči proti sobě a vzájemě si nahazují slaměné kroužky do určené výseče, kde je soupeř musí pomocí meče zachytit, aby mu žádný nespadl na zem. Zábavná hra na postřeh a rychlost. Pro jednotlivce je tu házení kruhu na kůl, což není zábava o  nic horší než předchozí jmenovaná.
Přetahování lanem
   Ryze silová soutěž. Snad každý zná tuto prastarou hru, kdy je potřeba přetáhnout soupeře na svou stranu. Je však nutné své vítězství potvrdit tím, že donutíte soupeře shodit nízkou laťku. Pak je to zaručeno na 100%!
Něco pro všechny
   Hřiště je mimo výše jmenovaných disciplín vybaveno i orlí houpačko-kolotočem, hrazdou, lanem, pískovištěm, domečekem, malou houpačkou, zkrátka vším, s čím si děti rády hrají. Další atrakce budou postupně přibývat. Uvidíte sami. Nechte se překvapit!
Měkčené zbraně
  Více fotografií najdete v galerii Zábava na Přemyslovském dvoře na našem Facebooku zde
1 hodina
200 KČ
pro rodinu