Hlavní stránka O nás Ubytování Aktivity Kontakt
Hlavní stránka O nás Služby Aktivity Kontakt
© 2012-2014 Visuallab multimedia - www.visuallab.cz
ENGLISH Rozcestník
   Pokud trávíte u nás volný čas, vyzkoušejte různé lehké sportovní disciplíny po celý rok. Pokud rádi bruslíte, lyžujete, nebo jezdíte na běžkách, u nás si každý najde to své. Brusle in-line je možné u nás zapůjčit tak jako další sportovní vybavení a naplnit prastaré Sokolské heslo: Ve zdravém těle zdravý vzduch!
V létě i v zimě
Bruslení  in-line
   Tato aktivita  tu vznikla vlastně náhodou. Kolem Pavlovic by jste jen těžko hledali cestu, která by byla pro in-line bruslení vhodná. Byl tu však zčásti realizovaný projekt, kdy byla nově vyasfaltovaná asi kilometr dlouhá cesta k hranicím Polska, kde se cesta měla napojit na druhou stranu. To se však nestalo a díky tomu existuje kvalitní dlouhá dráha, slepá ulice, kde je neexistující provoz. Bezpečný pro Vás i Vaše děti. Rozhodně příjemná projížďka.
Na běžky Pavlovickou krajinou
   Krajina v zimě je tu celá zasněžená díky blízkosti Jeseníků. To umožňuje běžkařům jezdit prakticky kdekoliv. Terén je tu nenáročný a projížďky kolem polí a luk, kde určitě uvidíte spoustu vysoké zvěře, stojí za to. Trasu zvolíte dle libosti. Samozřejmostí je i příprava běžecké stopy. Budete tak moci pohodlně a bezstarostně dojet do cíle.
A kam na lyže?
   V okolí do 30 Km je možno najít spoustu malých sjezdovek. Milovníky alpského lyžovaní musíme zklamat. V okolí najdeme lyžování spíše rodinného typu. Nenáročné podmínky umožní všem lyžařům strávit příjemně čas se svými blízkými.
A co bruslení na ledě?
   V Krnově je velký krytý zimní stadión, kde se na bruslích slušně vyřádíte. Tady ve Slezských Pavlovicích je požární nádrž, která v zimně dobře zamrzá a občas tam spatříte scény jako s Ladových obrázků. Houf dětí bruslících na malém plácku, kde se kluci zkoušející hrát hokej míchají se skotačivým stylem malých holek.
Zajistíme Vám dopravu tam a zpět na Vámi zvolené místo. 

Stejně zajistíme i podporu na Vašich aktivitách (doprava, občerstvení, atd.)
  Více fotografií najdete v galerii Kam od nás na výlet na našem Facebooku zde