Hlavní stránka O nás Ubytování Aktivity Kontakt
Hlavní stránka O nás Služby Aktivity Kontakt
© 2012-2014 Visuallab multimedia - www.visuallab.cz
ENGLISH Rozcestník
   Na Přemyslovském dvoře jsou v současné době k dispozici dva koně. Obě klisny jsou přizpůsobeny rekreačnímu ježdění. Pro úplné začátečníky je k dispozici venkovní jízdárna, pokročilejší mohou s koněm vyrazit na projížďku po okolí. Na Osoblažsku a v Krnovsku vzniká síť hipostezek, takže nebude problém vyrazit do vzdálenějších míst, na jedno i více denní výlety. Na trasách jsou okolní farmy, které koním poskytnou potřebné zázemí. Rozhodně je to zážitek, na který budete rádi vzpomínat.
Skvělý výhled z koňského sedla
Jezdíme celý rok!
   Jízdárna je v provozu celoročně. Prostor je určen především lidem, kteří se teprve jezdit učí. Nebo by se rádi seznámili s koňmi. Rádi Vám koně předvedeme a ukážeme, jak provádět základní ošetření. Věřte nebo ne, ale pokud stojíte u tak mohutného zvířete jako je kůň a hřebílkem čistíte jeho srst, ucítíte pod rukama, jak majestátní zvíře kůň vlastně je.
Eros
Izabella
Pro děti
   Děti u nás jezdí pod stálým dohledem. Postroj s pevnými madly zaručí, že dítě bude mít na koni silnou oporu. S dítětem si můžete přijet zajezdit individuálně, nebo ve skupinkách. Poskytujeme ježdění i pro školy a školky v rámci pohybových cvičení.
Pro veřejnost je možnost si zajezdit každou sobotu od 14 h do 16 h. 

Nebo po předchozí domluvě kdykoliv.
Změna vyhrazena Stojí to zato!
   Z koňského sedla objevíte znovu svět. Změní se Vám perspektiva při projížďkách krajinou. Budete ji vnímat intenzivněji, protože na koňském hřbetě máte velmi blízký kontakt s přírodou. O tom však nelze vyprávět. To se musí zkusit!
Jak se jezdí na
Přemyslovském dvoře?
Jezdíme klasické malé okruhy
a nebo takzvaný velký okruh
kolem jízdárny. Dále pak
vyjíždky do krajiny.
Disciplíny spojené s ježděním:

Slalom

Dřevěný rytíř

Meče a věnce

Lov na kance
Kolik stojí jízda u nás?
10,- Kč malý okruh
40,- Kč velký okruh
Vyjížďka 250,- Kč na hodinu
  Více fotografií najdete v galerii Jízdárna Přemyslovského dvora na našem Facebooku zde