Hlavní stránka O nás Ubytování Aktivity Kontakt
Hlavní stránka O nás Služby Aktivity Kontakt
© 2012-2014 Visuallab multimedia - www.visuallab.cz
ENGLISH Rozcestník
   V naší malé dílně můžete vyzkoušet různé lidové dovednosti. Vyberte si co by jste si rádi vyzkoušeli nebo si vytvořte vlastní projekt. Malujte, vytvářejte dekorace, adventní, dožínkové a jiné dekorativní věnce, práce s papírem pro děti a další. K dispozici jsou šicí stroje, elektrický i tradiční šlapací stroj. Spousta výtvarných potřeb. Šijte, lepte, malujte, stříhejte, vyšívejte! Vy i případně Vaše děti si určitě užijete spolu spoustu zábavy a možná se něco nového naučíte.
Výtvarná dílna
NOVINKA Práce s textilem
   Šití, vyšívání, koláže a další výrobky s textilu, které si můžete vyzkoušet a popřípadě vyrobit pro sebe domů. Taková činnost Vám skvěle vyplní čas v případě, že počasí nebude zcela příznivé. Dílna je k dispozici všem, kteří mají kreativního ducha a rádi tráví volný čas tvorbou pěkných dekorací pro sebe i své blízké.
Paličkování
   Je spoustu tradic a zajímavostí, které na Osoblažsku můžete najít. Jedna z těch významnějších je klasická paličkovaná osoblažská krajka. Výrobky tohoto typu najdete ve spoustě malých galeriích po celém Osoblažsku. Tradiční řemeslo bylo v minulých dobách skoro zapomenuto. Dnes je situace mnohem lepší a nastupující mladá generace se znovu učí tomuto tradičnímu umění. Zde na Přemyslovském dvoře si paličkování můžete vyzkoušet. Možná že právě toto umění Vás chytne za srdce a bude se mu v budoucnu věnovat.
Patchwork
   Pod tímto názvem se skrývá umění spojovat různé druhy látek do geometrických vzorců a vytvářet tak velmi dekorativní předměty i věci denní potřeby. Zdánlivě jednoduše vypadající obrazce, vyžadují přesné plánování a přesné postupy. Jen tak docílíte perfektních spojů mezi látkami a dokonalého vzhledu. K tomu Vám poslouží řezací podložka, pravítka určená pro patchwork, kulatý nůž na látku, který mnohem přesnější než nůžky a další drobnosti. Na výběr je spoustu základních šablon pro začátečníky, které si budete moci vyzkoušet.
Dílna, pomůcky, kousky látek jsou k dispozici zdarma. Pouze u větších projektů je nutné zaplatit za materiál. Látka - cena za metr podle druhu a nitě.
Na našem Facebooku sledujte aktuální akce. WORK
SHOP 300 KČ
2 HOD