Hlavní stránka O nás Ubytování Aktivity Kontakt
Hlavní stránka O nás Služby Aktivity Kontakt
© 2012-2014 Visuallab multimedia - www.visuallab.cz
ENGLISH Rozcestník
   Na Přemyslovském dvoře si můžete vyzkoušet střelbu se vzduchové pušky. Střílet můžete na keramické terče, na kovové siluety zvířátek, nebo na sklopné plechové panáčky. Vzduchová puška má 16J což je síla, která bohatě stačí k rozstřelení láhve. Velmi efektní. Dále je tu pro majitele zbrojních průkazů střelnice, která se nachází v nedaleké obci Jindřichov, kde si můžete vyzkoušet střelbu nejen do papírových terčů ale i do zajímavých sklopných kovových siluet, takže se vaše střelba stane akčním zážitkem.
Rekreační střelba
SSK Jindřichov
   Jindřichovská střelnice je střelnice spíše ,,rodinného typu,,.Sedm palebných stanovišť s koridorem dlouhým 50 m. Je umístěna v malebném prostředí obklopená zelení. Zapomeňte na podzemní bunkry a úzké koridory. Tady střílíte na čerstvém vzduchu. Pokud budete chtít střelnici využít, je potřeba se předem domluvit se správcem střelnice.
Vzduchovká puška
   U nás střílíme pouze vzduchovkou španělského výrobce Gammo 16J na libovolnou vzdálenost. Záleží pouze na Vašich schopnostech. Samosebou zachováváme absolutní bezpečnost.
Pistole 9 mm
   Majitelům zbrojního průkazu příslušné skupiny můžeme zapůjčit zbraň CZ TS ráže 9 mm. K tomu příslušné množství munice. Pistole je velice spolehlivá a přesná.
Napínací páka
Nastavitelné hledí
Pojistka
Vkládaní diabolku
Dřevěná pažba
Zapůjčení vzduchovky Stojí 30,- 

Jenda rána 1,-.
Pistoli zapůjčujeme pouze po domluvě a pouze držitelům platného zbrojního průkazu.