Hlavní stránka O nás Ubytování Aktivity Kontakt
Hlavní stránka O nás Služby Aktivity Kontakt
© 2012-2014 Visuallab multimedia - www.visuallab.cz
ENGLISH Rozcestník
   Jízdárna pro školy a školky, různé semináře, cestopisy, loutková představení, divadlo a další kulturní akce a informace o nich se budou objevovat na našich stránkách. Některé z akcí jsou sezónní, jiné po celý rok. Programy jsou zkrátka pro ty, kdo chtějí jen tak strávit příjemné odpoledne, nebo si udělat zastávku na rodinném výletě. U nás si vybere každý.
Těšíme se na Vás!
Pořád se něco děje…
PRÁVĚ TEĎ!
   Pro organizátory dětských táborů nabízíme prostor pro letní tábory. Kapacita kolem do 20 dětí. Prostor je vymezen v části koňské ohrady, kde je vybudován suchý záchod a pojízdná umývárna. Možnost koupání je v nedaleké říčce, nebo koupališti Osoblaha. Přemyslovský dvůr Vám poskytne veškeré zázemí.
Malé tábory
   V rámci našich aktivit pořádáme přednášky, kurzy a workshopy na různá témata. Jsou to především akce zaměřené na historii a věci s ní spojené. Najdete ale také u nás cestopisné přednášky, hudební akce a další zajímavosti.
Kurzy a přednášky
   Přemyslovský dvůr pořádá divadelní představení pod širým nebem. Poskytuje malým divadlům a začínajícím souborům na venkovním pódiu hrát své kusy. Pro členy je samosebou připraveno zázemí na Přemyslovském dvoře.
Divadelní představení
   Pestrý program se zvířátky formou aktivní exkurze. Děti získají povědomí o práci se zvířátky a to jak o ně pečovat a podobně. Platí se jednorázové vstupné 50Kč i s malým občerstvením.
Pro školy a předškolní děti
Vstupné
60 Kč

Přemyslovský dvůr

Je tu pro Vás!

Rytířský park

Program pro rodiny s dětmi!

Malá pirátská loď
Velké bitvy pro děti!
Měkčené zbraně
Vyzkoušejte u nás!