Hlavní stránka O nás Ubytování Aktivity Kontakt
Hlavní stránka O nás Služby Aktivity Kontakt
© 2012-2014 Visuallab multimedia - www.visuallab.cz
ENGLISH Rozcestník
   Pokud se rozhodnete strávit u nás volný čas, domluvte si termín a přijeďte! K dispozici Vám bude celý dvůr s pokoji a s příslušenstvím. Zaručíme Vám klidný, diskrétní pobyt a spánek na čerstvém vzduchu. Nejsme klasický hotel nebo pension, ubytování je zde rodinného typu. Vy bydlíte, my se staráme. Ať k nám přejedete jako rodina nebo jako skupina přátel, či v rámci teambuildingu, přizpůsobíme se Vašim požadavkům. Vše, jako za starých dobrých časů. Stačí jen napsat nebo zavolat. Těšíme se na Vás.
V noci spatříte mléčnou dráhu…
Jak se u nás bydlí?
Hostinský pokoj
   Dvůr se neustále rozrůstá, ale prozatím je pro Vás připraven hostinský pokoj pro 2-5 osob. V pokoji jsou tři postele s výhledem na rybníček.  Další místa na spaní na našem dvoře formou přistýlky. Nemusíte se však bát, budete spát jako v bavlnce. Po domluvě ubytujeme až desetičlenou skupinu. Internet zaveden po celém domě. Sociální zařízení je společné. Klademe důraz na domácí prostředí s přátelskou atmosférou.
Pod stanem nebo s karavanem
   Pro ty z Vás, kdo rádi tráví čas pod širou oblohou, je přímo v koňské ohradě vymezen prostor pro stan či karavan. Prostor s ohništěm obklopený ,,ořešáky,, které v letním parnu poskytují blahodárný stín. Bude jen na Vás, jestli strávíte večery u letního ohně nebo využijete služeb Přemyslovského dvora. Pro karavany je tu elektřina a voda, stejně tak je voda určena i pro stany.
Jak je to s jídlem?
   Přemyslovský dvůr není klasická restaurace. Nevaříme, ale je možnost se dohodnout přímo na místě, případně Vám můžeme doporučit blízká restaurační zařízení.
Galerie Galerie
Ceníky
Hostinské pokoje

Věříme, že budete

u nás spokojeni...

Ceníky naleznete dole na stránce.
Jedna osoba
450 Kč za noc
snídaně
Děti do tří let
zdarma
Stan
100 Kč za noc
Karavan
200 Kč
snídaně od 50 Kč
Stany a karavany
voda a další služby
voda a další služby
Není pro nás problém Vás dopravit na jakékoli místo v okolí a zase přivést zpět. 5,- Kč na kilometr.I když pojedete třeba na kolech nebo lyžovat. Můžete se bezstarostně bavit a nemyslet na to, jak se dostanete zpět k nám.
  Více fotografií najdete v galerii Přemyslovský dvůr na našem Facebooku zde
 450,-
NOC