Hlavní stránka O nás Ubytování Aktivity Kontakt
Hlavní stránka O nás Služby Aktivity Kontakt
© 2012-2014 Visuallab multimedia - www.visuallab.cz
ENGLISH Rozcestník
   Patříte k těm, kdo odpočívají aktivně? Vybírat můžete ze čtyř základních aktivit. Tím ale naše možnosti nekončí. Jízdárna, pěší turistika cyklistika, adrenalinový offroad na čtyřkolce, nebo bruslení? To jsou základní aktivity, které můžete u nás prožít. Nesmíme však zapomenout i na zimní radovánky. Pavlovice jsou rájem pro běžkaře. Terén je tu vhodný i pro seniory a  pokud rádi lyžujete, v okolí  je několik sjezdovek na které Vás rádi odvezeme tam i zpět. Zkrátka budete stále v pohybu.
Program neustále v pohybu

Jízdárna

Cyklistika a turistika

Rytířský park

Bruslení a zimní sporty

   Jízdárna je k dispozici všem! Pokud u nás bydlíte nebo jen projíždíte kolem a máte chuť si jízdu na koni vyzkoušet, máte možnost. Pokud si dovezete vlastního koníka, i pro něj máme dobré zázemí.
   Díky mírným terénním vlnám je tu i pro méně zdatné cyklisty spoustu možností, jak si užívat. Téměř nulový provoz Vám umožní cestovat bezpečně po silnicích. Ani pěší nebudou ochuzeni. V okolí je mnoho míst, které stojí za to navštívit.
   Atrakce rytířské i klasické pro malé
i velké. Tady si vybere opravdu každý. Rodiny mohou zápasit mezi sebou, děti si zlepší kondici, postřeh. Užijete zábavu jakou ve středověku zažívali potomci šlechticů připravujíc tak své ratolesti na strasti všedních dnů.
   Kousíček od Přemyslovského dvora je 1 km dlouhá asfaltová cesta, která vede k hranicím s Polskem. Cesta je dnes slepou ulicí a auto na ní nepotkáte, a proto se výborně hodí k rekreačnímu bruslení. Věřte, že 4x tam i zpět Vás dokáže slušně unavit. A co běžky?